BAŞKAN YAZICI’DAN TAM DESTEK

Tuzlaspor A.Ş. Sportif Direktörü ve Genel Menajeri Numan Polat ile Tuzlaspor A.Ş. Basın Sözcüsü Erkan Şensoy, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya yurtdışında bulunan Tuzlaspor A.Ş. sahibi ve Başkanı Fevzi İlhanlı’nın selamlarını ileten Polat, Başkan Yazıcı ile yeni sezonun planlaması, Tuzlaspor A.Ş. ve Tuzla Belediye Stadı ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın son derece sıcak karşılayarak, tüm sorunları çözmek adına kendine iletilmesinin ardından, özellikle Tuzla Belediye Stadındaki geçen sene yaşanan olumsuzlukların ve eksiklerin sorun olmaktan kalkması için derhal gereken talimatları vermesiyle, Tuzla Belediye Stadı’nda çalışmalar takımımızın ilk antrenmanına kadar tamamlanacak.
2018/2019 sezonuna hazırlanırken Tuzlaspor A.Ş’ye takımımıza ve alta yapıya her zaman olduğu gibi desteğini esirgemeyen saha zemini, Tuzla Belediye Stadyumu ve tesis konusunda tüm imkanları seferber eden Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederiz.


maltepe escort